KOLĘDA „ON LINE ” – CZEMU NIE?

Dla wielu ludzi wierzących spotkanie z kapłanem podczas corocznej wizyty duszpasterskiej jest czasem bardzo wyczekiwanym. Nawet jeśli wiadomo już w którym dniu i mniej więcej o której godzinie będzie kolęda, to i tak domownicy, zwłaszcza dzieci, nie mogą się doczekać. Świadczą o tym albo częste wyglądanie przez okno i sprawdzanie, czy już przypadkiem nie widać księdza i poprzedzających go kolędników w komeżkach, albo telefon do sąsiadów z pytaniem: „czy był już u was ksiądz?”.

A może by tak uruchomić opcję pt. „kolęda on line”? Czemu nie? A zatem spróbujmy…

Klikając TUTAJbędzie można się przenieść do aplikacji Endomondo, która „na żywo” powinna pokazać, gdzie w tym momencie są kolędnicy. Żeby mieć aktualne dane wystarczy odświeżyć stronę np. klawiszem F5.

Życzę miłego korzystania z tej dodatkowej opcji, bez konieczności rezygnowania ze starych i wypróbowanych metod… 🙂

3 refleksji na temat “KOLĘDA „ON LINE ” – CZEMU NIE?

  1. Jak to miło, że jest reakcja na komentarz, no i ta nadzieja, że będzie można coś nowego poczytać lub posłuchać 🙂 Dopóki jeszcze długie zimowe wieczory sprzyjają pozostaniu w domu – czekamy i życzymy dużo zapału! Nadchodzące szkolne ferie na pewno pozwolą na znalezienie więcej czasu, by spełnić obietnicę:)

  2. Całe szczęście, że na stronie pojawił się jakiś ślad życia, bo już mi przyszło do głowy, że Autor strony wciąż jeszcze nie wrócił z rowerowej pielgrzymki albo – idąc za radą Papieża Franciszka – opuścił nie tylko wygodną kanapę, ale także fotel przy komputerowym biurku! To może teraz pojawi się coś nowego? Jakieś nowe kazanie może…?

    1. Jest taka nadzieja… 🙂 Bardzo dziękuje za mobilizację. Postaram się nie zawieść oczekiwań Obserwatora… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.